Obsah

Dopis ředitele školy rodičům

Typ: ostatní
.

 

Vážení rodiče,

týden online výuky je za námi. U většiny žáků je účast na online hodinách a při distanční výuce výborná. Chápu, že někteří žáci mají problémy s připojením nebo nemají možnost se online výuky z nějakého důvodu účastnit. V takovém případě je ale nutné  být v kontaktu s vyučujícími a snažit se, jak to již mnozí dělají, plnit zadané úkoly a ty pak  po dohodě s vyučujícím, asistentem pedagoga doručit do školy. Distanční výuka je na základě rozhodnutí Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy povinná pro všechny žáky.

Pro všechny zúčastněné ( žáky, rodiče, učitele) je toto  období mimořádně náročné. Občas nás zradí technika, tak buďme shovívaví a tolerantní a berme to trochu s nadhledem. Všichni doufáme, že se děti co nejdříve  vrátí do školních lavic a výuka bude moci probíhat tak, jak jsme všichni zvyklí a náš život se alespoň trochu vrátí do běžných kolejí. 

Děkuji vám za spolupráci, společně to snad zvládneme.

 

Mgr. Karel Štípek

ředitel školy


Vytvořeno: 7. 11. 2020
Poslední aktualizace: 7. 11. 2020 11:59
Autor: Správce Webu