Obsah

Aktuality a neodkladná sdělení

Škola zprovoznila svůj účet "Monsignorka" na kanálu YouTube. Kromě videí z akcí a propagačních materiálů školy zde najdete i práce našich žáků, různé animované filmy a podobně. Odkaz na kanál naleznete na této stránce níže.

 

 

Webová aplikace systému Bakaláři je nyní již k dispozici i na mobilních telefonech a tabletech s operačními systémy Android a Windows Phone! Najdete tam samozřejmě i naši školu.

 

Webová aplikace systému Bakaláři logo
Naše škola má i svůj facebook logo
......  a takévideokanál na serveru Youtube  logo

 

Zprávy

Změna provozní doby mateřských škol


ostatní | 20. 6. 2018 | Autor: Správce Webu

Povinně sdělované informace k ochraně osobních údajů


ostatní | 8. 6. 2018 | Autor: Správce Webu

Anglie 2018

Na exkurzi do Anglie pořádanou v říjnu příštího školního roku zbývá posledních několik volných míst. Výprava opět nabízí pestrý a nabitý program, ve kterém nechybí příroda, města ani světoznámé památky jako například Stonehenge. Podrobný program naleznete v příloze.
Zájemci o účast se mohou obrátit na p. uč. Kadlece nebo pí. uč. Štichovou.
celý text

ostatní | 14. 5. 2018 | Autor: Správce Webu

Nefunkčnost Bakalářů na mobilní aplikaci

!!! POZOR !!! celý text

ostatní | 27. 4. 2018 | Autor: Správce Webu

Zájezd do Anglie 2018 - program a přihláška


ostatní | 7. 12. 2017 | Autor: Správce Webu

Školní řád a další dokumenty

Informujeme veřejnost, že byl vydán školní řád naší školy, platný od 1. září 2016. Kromě práv a povinností žáků, zákonných zástupců, pravidel vztahů se zaměstnanci školy, popisu režimu činnosti ve škole, na mimoškolních akcích, pravidel bezpečnosti a popisu podmínek zacházení s majetkem školy a způsobu omlouvání žáků z výuky, obsahuje řád pravidla pro hodnocení výsledků vzdělávání žáků. S obsahem řádu se můžete podrobně seznámit na našich webových stránkách nebo v kanceláři školy. celý text

ostatní | 21. 6. 2017 | Autor: Správce Webu