Obsah

Hýbeme se hezky česky s Penny

Typ: ostatní
Eva Váchalová

Podpořte prosím, ZŠ a MŠ Msgre B. Staška Domažlice v soutěži  Hýbeme se hezky česky s Penny.

Soutěžíme s ostatními školami o finanční odměnu určenou pro rozvoj školního sportovního klubu. Protože si uvědomujeme, že v průběhu covidové karantény řada dětí přestala nejen sportovat, ale i hýbat se jen tak pro radost, chtěli bychom zlepšením a inovací materiálního zázemí ukázat dětem, že sport a pohyb je zábava. Věříme, že pokud děti zaujmeme například novými a originálními pomůckami, připomeneme jim jak aktivně trávit volný čas, zase zjistí, že pohyb je zábava a odpoledne venku na hřišti je lepší, než doma u počítače.    

K tomuto nám může pomoci právě finanční dar od PENNY.

Pomozte prosím všichni s hlasováním, ať vyhrajeme! Stačí rozkliknout tento odkaz a dát hlasovat. 

https://www.hybemesehezkycesky.cz/online-hlasovani/detail/313?search=doma%C5%BElice

Každý den se může jednou hlasovat z jedné IP adresy.


Vytvořeno: 8. 6. 2021
Poslední aktualizace: 8. 6. 2021 17:48
Autor: Správce Webu