Obsah

Informace k zápisu do 1. tříd

Typ: ostatní
.

Vážení rodiče,

dovolte, abychom Vás informovali ohledně zápisu do prvních tříd. Na základě pokynu MŠMT se zápisy uskuteční bez přítomnosti dětí. Z tohoto důvodu bychom i Vám rádi zápis co nejvíce zjednodušili a ochránili v dnešní době Vaše i naše zdraví. Zápisy budou probíhat bezkontaktně. Připravili jsme pro Vás několik možností, jak můžete zápis v tomto bezpečném režimu provést:

 1. Nejlepší je si všechny formuláře stáhnout z webových stránek školy (rodice/pro-rodice-budoucich-prvnacku/), vyplnit, naskenovat a poslat na email zsmsgredomazlice@seznam.cz jako přílohu.

 

 1. Pokud nemáte možnost použít bod 1., pak přihlaste dítě pomocí emailu zsmsgredomazlice@seznam.cz

Musíte uvést:

 1. jméno žáka,
 2. rodné číslo,
 3. zda budete žádat o odklad
 4. jména rodičů + kontakt na Vás (mobilní číslo, email)
 5. jméno učitelky (Schröpferová Jana, Schröpferová Marie, Uzlíková Radmila).

 

 1. Osobně – formuláře si vyzvednete v pátek 9. dubna 2021 od 14.00 do 17.00 hod. nebo v pondělí 12. dubna a vyplněné přinesete a odevzdáte do připravené schránky 19. dubna nebo 21. dubna 2021 od 15.00 do 16.00 hod. Vše proběhne v budově škole.

 

Pokud budete žádat o odklad, je postup následující:

 1. na stránkách školy ZDE si stáhnout Žádost o odklad
 2. vyžádat si potvrzení v Pedagogicko-psychologické poradně a u dětského lékaře
 3. všechny písemnosti vyplněné a potvrzené odevzdat do 31.5. 2021 naskenované do datové schránky ID (gv5mkym), na email zsmsgredomazlice@seznam.cz nebo donést osobně.

 

Kritéria k přijetí dětí do 1. ročníků najdete ZDE.

 

Každý žák, který bude žádat o přijetí, dostane emailem nebo při osobním styku číslo, pod kterým zjistíte, zda byl přijat. Seznam s danými čísly bude vyvěšen na webových stránkách školy a na dveřích školy.

Děkujeme za spolupráci. V případě nejasností, volejte na číslo 777028198 (ředitel školy).


Vytvořeno: 15. 3. 2021
Poslední aktualizace: 26. 3. 2021 08:19
Autor: Správce Webu