Obsah

INFORMACE O NASTÁVAJÍCÍ FORMĚ VÝUKY

Typ: ostatní
.

Vážení rodiče a milí žáci,

            jistě všichni čekáte, co se bude dít a jakým způsobem bude probíhat výuka na naší Nové škole. Někteří už jste možná v kontaktu s vyučujícími a první novinky již víte. To, co vám nyní dáváme za úkol do konce tohoto týdne je, abyste si především odpočinuli, nabrali síly a připravili se na novou, nezvyklou etapu našeho společného učení.

            V pondělí se jak na webových stránkách školy, tak i na Facebooku, dozvíte všechno potřebné od jednotlivých vyučujících, kteří si již pro vás práci připravují. Budeme se snažit, abychom vás o nic neošidili, abyste se i v těchto náročných podmínkách dozvěděli spoustu nového a zajímavého, a třeba se vy i my spolu naučíme, jak (se) lépe učit a komunikovat spolu. Bude to náročné pro vás i pro nás, ale když se na tom pokusíme najít i něco pozitivního, jako třeba to, že se naučíte pohybovat po sítích, vyhledávat si a třídit informace, umět si odlišit to podstatné od nepodstatného, věrohodné informace od „fake news“ a podobně, tak jistě vše zvládneme :-).

            Sledujte naše informační kanály (včetně informací Komens v Bakalářích) a nebojte se vaše učitele oslovit, zeptat se jich, vést s nimi dialog – rodiče i žáci.

            V pondělí na přečtenou a myslete především na své zdraví! Těšíme se na vás.


Vytvořeno: 13. 3. 2020
Poslední aktualizace: 13. 3. 2020 21:15
Autor: Správce Webu