Obsah

Informace pro rodiče dětí z MŠ

Typ: ostatní
.

Vážení rodiče,

informujeme Vás, že po dohodě se zřizovatelem je v tuto chvíli naplánováno otevření mateřských škol Msgre B. Staška, Palackého a Benešova na 25. 5. 2020. Provozní doba bude v plném rozsahu od 6.30 – 17.00 hodin.

Zvažte prosím, zda docházka Vašeho dítěte do MŠ je v této situaci nutná. Z důvodu prevence šíření coronavirové infekce bude dodržování hygienických opatření v MŠ pro zaměstnance snazší, pokud nebudou třídy maximálně naplněny.

Vedoucí nebo třídní učitelky z mateřských škol Vás budou od 14.5.2020 telefonicky kontaktovat.

 

 

Žádáme o dodržování zvýšených hygienických pravidel:

  • Při prvním vstupu do školky zákonný zástupce předkládá prohlášení o neexistenci příznaků virového onemocnění. Ke stažení ZDE
  • Doprovázející osoba se v prostorách MŠ pohybuje vždy v roušce, a to pouze nezbytně nutnou dobu.
  • Neprodleně po přezutí a převlečení si každé dítě umyje ruce vodou a tekutým mýdlem.
  • Pokud Vy nebo Vaše dítě vykazujete známky infekce dýchacích cest, které by mohly odpovídat známým příznakům COVID-19 (zvýšená tělesná teplota,   kašel, náhlá ztráta chuti a čichu, jiný příznak akutní infekce dýchacích cest) nesmíte do školky vstoupit !!!

 


Přílohy

Vytvořeno: 11. 5. 2020
Poslední aktualizace: 11. 5. 2020 16:26
Autor: Správce Webu