Obsah

Informace pro rodiče o provozu mateřských škol

Typ: ostatní
.

Vážení rodiče,

blíží se začátek nového školního roku 2020/2021 a tak Vás všechny chceme touto cestou přivítat v našich mateřských školách.

Vzhledem k tomu, že stále nedošlo k úplnému útlumu a vymizení pandemie COVID–19, je nutné neustále sledovat aktuální informace, které se mění dle epidemiologické situace jak celorepublikově, tak místně. O zpřísněných opatření budou vždy zákonní zástupci předem informováni.

 

Obecná pravidla jsou však již nastavena a musí být striktně dodržována:

•    Do mateřské školy je přijato pouze zcela zdravé dítě. To znamená bez jakýchkoliv příznaků respiračního onemocnění (rýma, kašel, zvýšená teplota nebo horečka a to i samostatně, nejen v kombinaci).

•    Do mateřské školy není povoleno vstupovat osobám, které vykazují známky infekčního onemocnění dýchacích cest ( tím je myšlena osoba, která dítě přivádí).

•    V případě, že se u dítěte během dne objeví známky respiračního onemocnění, bude neprodleně telefonicky kontaktován zákonný zástupce, který je povinen si pro dítě okamžitě přijet (v co nejkratším časovém úseku).

 


Vytvořeno: 29. 8. 2020
Poslední aktualizace: 29. 8. 2020 15:05
Autor: Správce Webu