Obsah

Informace pro rodiče prvňáčků

Typ: ostatní
.

Vážení rodiče,
doufáme, že jste si užili pohodové léto a jste i s dětmi dobře naladěni na první školní rok.

Zde jsou některé základní a důležité informace.


1.září:


V 7:45 se sejdeme před školou, kde nás v 8:00 několika příjemnými slovy přivítá vedení školy.
Následně se odebereme do třídy, děti se usadí do lavic a vzájemně se seznámíme. Děti tento první den nebudou potřebovat aktovku ani přezůvky. Rodiče dětí z družiny budou mít informativní schůzku s paní vychovatelkou. Každý prvňáček také obdrží klíč od šatní skříňky a ti, kteří si již zaplatili čip, obdrží i jej (čip musí mít i děti, které na obědy docházet nebudou, pořídí si ho ve školní jídelně u pana Jedličky za 135,- Kč). První školní den bude končit přibližně v 9:00.


2.září:


Všichni třídní učitelé a paní asistentky počkají na děti před školou. Dětem dejte prosím lístek
se jménem a informací, zda jde na oběd (do družiny). Tento den jdou děti do školy s aktovkou (penál a pomůcky ze seznamu), klíčem od šatní skříňky, čipem a přezůvkami. Domů si následně ze školy odnesou sešity k podepsání a obalení (podepsat prosím hned na titulní stranu nahoru, obalit stačí během příštího týdne) a také Deníček prvňáčka. Poprosíme Vás, zda byste v něm během víkendu vyplnili stránku 1 a podepsali stránky 31 a 33.


Od 2.9. do 9.9. bude výuka probíhat do 11:20. Děti již mohou docházet na obědy a navštěvovat školní družinu. Od 12.9. bude výuka probíhat klasicky dle rozvrhu do 11:40.


Věci na Tv si děti přinesou v pondělí 5.9.

Všichni v naší škole se na Vás těšíme!


Vytvořeno: 29. 8. 2022
Poslední aktualizace: 29. 8. 2022 20:48
Autor: Správce Webu