Obsah

Pozvánka na Juniorfest

Typ: ostatní
.

Vážení,

dovolte mi, abych Vás touto cestou pozvala na 13. Mezinárodní filmový festival Juniorfest pro děti a mládež. V minulých letech jsme měli možnost se zúčastnit této akce s žáky naší školy v domažlickém kině Čakan a okusit atmosféru mezinárodního festivalu včetně návštěv filmových tvůrců či samotných herců. Letos v době "kovidové" přichází festival do našich domovů formou online vysílání. 

Nabídka filmů je velmi rozmanitá a rozhodně je z čeho vybírat, některé filmy jsme již měli možnost vidět v minulosti, některé jsou na letošním festivalu poprvé. Pro mladší věkovou kategorii jsou zahraniční filmy již dabované, starší si mohou vyzkoušet své jazykové schopnosti, jelikož filmy jsou v originálním znění s titulky.

Nezbývá než vybrat film, pohodlně se usadit a užít si kulturní zážitek, který letos přichází do našich domovů.

Přeji Vám hezký zážitek,

Zdeňka Štichová

 

Filmová příloha_2020.pdf (3.6 MB)


Příloha

Vytvořeno: 7. 11. 2020
Poslední aktualizace: 7. 11. 2020 11:57
Autor: Správce Webu