Obsah

Seznam přijatých dětí do prvních tříd školního roku 2021/2022

Typ: ostatní
.

 

Vážení rodiče, 

dovolte, abychom Vás seznámili s organizačním opatřením, které jsme nuceni přijmout v prvních třídách školního roku 2021/22. Důvodem je skutečnost, že zájem rodičů o umístění dětí do prvních tříd v naší škole je tak velký, že rozdělení dětí do pouze 3 tříd by bylo z hlediska hygieny, kvality výuky, klidného a přátelského prostředí ve třídách nemožné. Také jsme se museli vypořádat s požadavky, které vyplývají u některých dětí z vyšetření z pedagogicko-psychologické poradny.

Z těchto důvodů je tedy potřeba v prvním ročníku otevřít 4 třídy a v několika případech upravit rozmístění dětí do tříd. Není to jednoduchá situace a možná pro někoho z vás nastanou určité problémy, za které bychom se vám chtěli omluvit a sdělit, že si velmi vážíme vaší vstřícnosti a pochopení.

Jistě chápete, že to vše se snažíme dělat ve prospěch vašich dětí, aby se jim v naší škole líbilo, aby pro ně učení bylo zábavné a atraktivní, a aby se do školy těšily. Také jsme přesvědčeni, že pobyt v menším kolektivu bude pro jejich adaptaci na nové prostředí, nové kamarády a nové povinnosti přínosnější a děti pak vše lépe a rychleji zvládnou.   

 

Ředitel školy

Mgr. Karel Štípek


Vytvořeno: 18. 5. 2021
Poslední aktualizace: 18. 5. 2021 07:51
Autor: Správce Webu