Obsah

Výsledky měření stavu ovzduší na naší škole

Typ: ostatní
.

 

Vážení rodiče, 

s radostí Vám můžeme oznámit, že měření škodlivých látek v budovách školy, které měřila Krajská hygienická stanice, dopadla pozitivně a škola může pokračovat v klasickém režimu. Opatření, která jsme zajistili (nadměrné větrání, vytápění budovy, ředitelské volno), byla rozhodující pro odstranění zápachu. Hodnoty, které byly naměřeny, jsou pod zákonem stanovenou normou. Věřte, že jsme se snažili udělat maximum, aby zdraví Vašich dětí nebylo ohroženo. Děkujeme Vám za pochopení a vstřícné jednání při řešení těchto komplikací a doufáme, že již žádné další opatření při výstavbě výtahů a nových učeben nebude potřeba.

Vedení školy


Vytvořeno: 19. 10. 2019
Poslední aktualizace: 19. 10. 2019 18:18
Autor: Správce Webu