Obsah

Okresní kolo atletického čtyřboje

Typ: ostatní
Mgr. Eva Váchalová

27. 9. a 29. 9. se uskutečnilo okresní kolo atletického čtyřboje mladších a starších žáků a žákyň. Závod proběhl na školním stadionu GJŠB. Jedná se o soutěž družstev, každý sbírá body z jednotlivých disciplín a vše se sčítá dohromady. Největší radost nám udělalo družstvo mladších hochů, kteří ve složení: Wagner, Unverdorben, Svider, Pham a Pivoňka výkonem 3852 bodů vyhráli a postoupili do krajského kola. Pavel Wagner dokonce výkonem 1190 b. vyhrál celou kategorii a Simon Unverdorben s 1108 b. obsadil druhé místo. Výborného výsledku dosáhl i Sebastian Svider - 793b.

Družstvo mladších děvčat obsadilo 7. místo, starší hoši 9. místo a starší děvčata byla na 5. místě. Ze starších děvčat musím pochválit Kateřinu Ticháčkovou, která bodovým ziskem 1549 b. obsadila celkovou 5. příčku a hned za ní se na 6. místě umístila Veronika Osičková s  1474 body.

Děkuji všem sportovcům, kteří se závodů zúčastnili a snažili se podat co nejlepší výkony.

Vytvořeno: 9. 10. 2022
Poslední aktualizace: 9. 10. 2022 11:08
Autor: Správce Webu