Obsah

Zimní olympiáda školní družiny

Typ: ostatní
Zimní olympiáda školní družiny 1 Celý svět žil v těchto dnech velkou sportovní událostí – zimní olympiádou. Olympijská atmosféra se přenesla i do naší školní družiny.
Po celou dobu olympiády jsme se zajímali o historii her, seznamovali se s olympijskými symboly, s maskotem a vybarvovali olympijské kruhy. Děti namalovaly i krásné obrázky se zimními sporty. Nic jsme neponechali náhodě a pečlivě se připravovali na velké sportovní klání – zimní olympiádu školní družiny, která se konala ve středu 21.2. Pan učitel Karas se ochotně ujal zahájení olympiády, a tak nechybělo ani zapálení olympijského ohně. Šest sportovních týmů představovalo barvy olympijských kruhů a vlajky.
Malí olympionici si změřili své síly v biatlonu, rychlobruslení, v hokeji, ve snowboardu, v závodech bobů a skocích na lyžích. Přestože jsme nebyli tak úspěšní jako třeba Ester Ledecká či Martina Sáblíková, už pouhá radost z překonání strachu na skokanském můstku nebo střelba gólu stála zato.
Ukázat radost ze sportování, utužit přátelství v družině a chovat se jako správný sportovec se nám povedlo na výbornou, a tak si nakonec olympijskou medaili na krku odnášel každý z nás.

Za čtyři roky NASHLEDANOU !


Vytvořeno: 26. 2. 2018
Poslední aktualizace: 26. 2. 2018 19:56
Autor: Správce Webu